Okna Polbest

Produkcja okien PCV odbywa się w naszej firmie z wykorzystaniem doskonałych profili ALUPLAST.

Okna angielskie z tworzyw sztucznych, okna 6 – cio komorowe i inne rozwiązania są elementami w wyraźny sposób wpływającymi na klimat i wystrój pomieszczeń. Okna PCV jakie poleca ich producent, P.P.H.U. POLBEST gwarantują znakomite parametry związane z izolacją akustyczną i termiczną, niezawodnością technologii, łatwością ich obsługi oraz konserwacji.

Polbest Brojce- Okna i Drzwi, rolety zewnętrzne, ogrody zimowe. Okna Gryfice, Okna Trzebiatów, Okna Kołobrzeg

ALUPLAST posiada niezwykle szeroki wybór profili o różnorodnych parametrach przystosowanych do spełniania wszelkich potrzeb oraz wymagań nowoczesnego (również pasywnego) budownictwa. Jednym z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań są profile mające 70mm głębokości zabudowy, natomiast na popularności zyskuje również najnowocześniejsza linia produktów z serii Energeto®. Seria ta, będąca prawdziwą rewolucją w branży, stworzona została dla domów pasywnych, energooszczędnych, maksymalizując poziom efektywności energetycznej.

Polecamy okna otwierane na zewnątrz, do wewnątrz o odmiennych projektach dostępnych nie tylko w kolorze białym ale także z okleiną drewnopodobną. Jej wykorzystanie sprawia, że okna i drzwi PCV mają zupełnie nowy, świeży wygląd. Serdecznie polecam – Przemysław Płażalski, P.P.H.U. Polbest.

Pobierz katalog

Okna 5-cio komorowe IDEAL ROUND LINE

Ponadczasowa elegancja okien niezlicowanych leży w ich smukłych profilach i mocnych konturach, natomiast linia round-line to propozycja dla osób poszukujących produktów zaokrąglonych, o łagodnych kształtach. Seria round-line ze swoją unikalną estetyką wyjątkowo dobrze wpisuje się w wystrój nowoczesny. Co więcej, dzięki wykorzystaniu list przyszybowych można dodatkowo dopasować wybrane rozwiązanie do swojego wnętrza. Uniwersalność Ideal 4000 pozwala na wykorzystanie go w budynkach odnawianych czy też nowoczesnych, zarówno jedno- jak i wielorodzinnych. W przypadku remontów istotnym aspektem tej serii jest zmniejszona wysokość skrzydła oraz ramy, dzięki czemu większe jest przeszklenie, do pomieszczeń dostaje się więcej naturalnego światła bez konieczności powiększania otworu okiennego.

Polbest Brojce- Okna i Drzwi, rolety zewnętrzne, ogrody zimowe. Okna Gryfice, Okna Trzebiatów, Okna Kołobrzeg

Jest to rozwiązanie mające 70mm szerokości oraz uszczelnienie od strony zewnętrznej. Ideal 4000 to linia profili idealnie łącząca innowacyjne rozwiązania technologiczne z doskonałą wygodą mieszkania reprezentując technologię przyszłości już dzisiaj. Charakterystyczna wytrzymała konstrukcja profili a także duże komory przeznaczone na wzmocnienia pozwalają stworzyć okna o bardzo dużych rozmiarach przy zachowaniu najlepszej statyczności. Ponadto specjalnie zaprojektowana, wielokomorowa konstrukcja skutkuje osiągnięciem świetnych parametrów izolacyjnych a eleganckie wzornictwo oraz ogromne możliwości dostosowania rozwiązań systemowych do zastanych warunków stanowi o ich uniwersalnym wykorzystaniu do podkreślenia oraz uzupełnienia wystroju danego wnętrza.

Polbest Brojce- Okna i Drzwi, rolety zewnętrzne, ogrody zimowe. Okna Gryfice, Okna Trzebiatów, Okna Kołobrzeg

Okna 6-cio komorowe IDEAL 8000

Ideal 8000 to system stworzony w celu udoskonalenia parametrów izolacyjnych (zarówno termicznych jak dźwiękowych) okien. Głębokość zabudowy profili została w tym systemie zwiększona do 85, zwiększona także została liczba komór w kształtownikach oraz zastosowano trzy uszczelki. System Ideal 8000 daje możliwość wykorzystania niezwykle energooszczędnych pakietów szybowych (ich szerokość osiąga nawet 59mm) minimalizujących przedostawanie się ciepła. Ponadto mechanizmy okuciowe mają zwiększoną trwałość dzięki oddzieleniu trzecią uszczelką „suchej komory”, w której znajdują się okucia.

Okna Brojce - Polbest - profile id 8000
Pobierz katalog
Polbest Brojce- Okna i Drzwi, rolety zewnętrzne, ogrody zimowe. Okna Gryfice, Okna Trzebiatów, Okna Kołobrzeg

Ideal 8000 jest połączeniem dwóch odmiennych metod mających na celu zminimalizowanie przenikalności cieplnej, a przez to uzyskanie maksymalnej energooszczędności okien. Po pierwsze zwiększono ilość a także głębokość komór wewnętrznych, a po drugie zamiast wzmocnień stalowych wykorzystano metodę „bonding inside”, w której pakiet szyby zespolonej jest wklejany we wrąb skrzydła.

Cechą wspólną dla wszystkich systemów profili Aluplast jest różnorodność rozwiązań oraz zgodność profili dająca duże możliwości dobrania najlepszego rozwiązania dla danego pomieszczenia.

System Ideal 8000 to rezultat poszukiwań najoszczędniejszego rozwiązania charakteryzujący się:

  • zwiększoną ilością komór,
  • większą głębokością zabudowy (85mm) oraz kształtowników,
  • opcja wykorzystania pakietu 3 szyb zespolonych z argonem (do 59mm szerokości).
Polbest Brojce- Okna i Drzwi, rolety zewnętrzne, ogrody zimowe. Okna Gryfice, Okna Trzebiatów, Okna Kołobrzeg

Kolory profili

Tak jak coraz bardziej kolorowy staje się świat wokół nas, tak też sukcesywnie zwiększa się popularność i udział w rynku okien kolorowych. Coraz bogatsza gama kolorystyczna okleinowanych profili oraz konkurencyjność cenowa stolarki plastikowej zdecydowały z pewnością o jej rosnącej od lat popularności i wyraźnej dominacji nad stolarką drewnianą.

Polbest Brojce - kolorystyka okien

Obok kształtu, duży wpływ na oddziaływanie estetyczne okien i drzwi ma ich kolor. Jest on elementem fascynacji zarówno klientów kupujących okna, jak i architektów, którzy dzięki niemu mogą nadać odpowiedni akcent projektowanym budynkom. Bezsprzecznie najlepsze projekty architektoniczne cechuje właśnie idealna harmonia formy i materiału.

Okna otwierane na zewnątrz

Profile Ideal 70 stworzone zostały na potrzeby okien otwieranych na zewnątrz ze szczególnym uwzględnieniem takich rynków jak np. angielski. Profile te mają szerokość 70mm oraz są produktami 5-komorowymi, co zapewnia odpowiednią izolację cieplną.

Polbest Brojce- Okna i Drzwi, rolety zewnętrzne, ogrody zimowe. Okna Gryfice, Okna Trzebiatów, Okna Kołobrzeg

System Ideal 70 to nowoczesne rozwiązania technologiczne w znaczący sposób wpływające na wygodę mieszkania. Elegancka forma, solidna konstrukcja oraz ciekawe projekty doskonale wpiszą się w każde wnętrze niezależnie od jego estetyki. Profile Ideal 70 mają łagodne skosy, zaokrąglenia dzięki czemu trafiają w najbardziej wykwintne gusta.

Wszystkie system Aluplast dopuszczone są do użytkowania na terenie Wielkiej Brytanii co potwierdzonej jest niezbędnymi pozwoleniami oraz certyfikatami, między innymi bardzo cenionym certyfikatem Kitemark przyznawanym przez British Standards Institution.

Parametry systemu Ideal 70:

  • 70mm głębokości zabudowy,
  • wyposażone w uszczelki (krótszy czas obróbki),
  • do okien otwieranych na zewnątrz,
  • możliwość szklenia ze strony zewnętrznej i wewnętrznej,
  • pakiet zaszklenia do 40mm szerokości,
  • zgodność oraz szeroki wybór elementów dodatkowych.
Polbest Brojce- Okna i Drzwi, rolety zewnętrzne, ogrody zimowe. Okna Gryfice, Okna Trzebiatów, Okna Kołobrzeg

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne, które oferuje firma Polbest, to produkty najwyższej jakości.

Rolety zewnętrzne pełnią wiele ważnych funkcji. Najważniejszą z nich – stanowią skuteczną zaporę przed nieproszonymi gośćmi.  Skutecznie chronią przed nadmiernymi stratami ciepła, co pozytywnie wpływa na bilans energetyczny domu oraz idące za tym oszczędności. Rolety chronią wnętrze domu przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Rolety zewnętrzne - Polbest Brojce.

Rolety zewnętrzne oferujemy z wysokiej klasy napędami, które zapewniają pełen komfort użytkowania.

Wycena okien i rolet zewnętrznych

Wypełnij formularz, załącz projekt inwestycji (plik .pdf, jpg, zip, rar do 25Mb wielkości), a My wyślemy wstępną wycenę.